settingsAccountsettings
Menusettings

ipad de video izlerken istediğimiz ses dilini seçmek ?

0 oy
Merhabalar.

İpad ile video izlerken ses dilini nasıl seçebiliriz? CineXPlayer HD programını kullanıyorum ama bu ayar yok sanırım ya da ben bulamadım. Bu ayarı yapabileceğimiz bildiğiniz ücretli/ücretsiz bir program var mıdır ? Bu sorunu yaşamış çözmüş veya fikri olan arkadaşlar cevap verebilirse sevinirim.

Herkese kolay gelsin.
1, Nisan, 2013 iPad kategorisinde serqandemir (160 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Anladığım kadarı ile birden fazla ses kanalı içeren mkv uzantılı videoları izlerken istediğiniz ses kanalını nasıl seçeceğini soruyorsunuz ?
1, Nisan, 2013 mustafatan75 (50,024 puan) tarafından cevaplandı
Aynen öyle Mustafa Bey :)
mkvtoolnix programı ile PC de istemediğim ses kanallarını kaldırarak, film dosyasını düzenleyebiliyorum, fakat 20-30 dosya için bunu yapmak zaman kaybı olabiliyor. ipad den bunu yapabilen bir program var mıdır diye merak etmiştim.
CinexPlayer tarzı problemler bahsettiğiniz şekilde videoda düzenleme yapmaz. Bunlar sadece izlemek için.

Fakat CinexPlayer'da bildiğim kadarı ile audio channel'ı seçme imkanı yok izlerken. Default channel'dan ses veriyor sanırım. Fakat diğer uygulamalara akşam bakacağım. Aslında böyle bir özellik olması lazım çok dilli videolar için.
teşekkürler. bence de olması gereken bi özellik.

"ipad den bunu yapabilen bir program var mıdır diye merak etmiştim". (düzenleme değil de istediğimiz ses kanalını seçebileceğimiz program var mıdır demek istemiştim)
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,898 soru

32,022 cevap

23,916 yorum

33,205 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
9, Kasım, 2013 iPad kategorisinde CLeVeRsTR (180 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
31, Ağustos, 2013 iPad kategorisinde serhatsbs (140 puan) tarafından soruldu
...