settingsAccountsettings
Menusettings

4S IOS5 Durup duruken sadece rehber silindi.

0 oy
Iphone 4S IOS 5 kullanıcısıyım. Durup duruken sadece rehber tamen silindi. Icloud hiç kullanmıyorum ve açık değildi. Telefondan başka hiç bir şey silinmedi. Arama geçmişi bile duruyor ama rehber olmadığı için sdece telefon numaraları görünüyor. SMS, e-mail, resimler, müzikler, uygulamalar, telefon ayarları herşey tam. Rehber tamamen yok. Ne olmuş olabilir? Geri getirme şansı var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
29, Mart, 2013 iPhone kategorisinde mkmuci (160 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
 
En İyi Cevap
Hiç aşağıdaki gibi bir uygulama ile rehberinizin yedeğini almış mıydınız?

http://www.iphoneturkey.com/2011/07/my-contacts-backup-ile-adres-defterinizi-kolayca-yedekleyin.html
29, Mart, 2013 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
29, Mart, 2013 mkmuci tarafından seçilmiş
maalesef almamıştık. 2 sene önceki itunes yedeğimiz var ama 2 seneden bu yana çok veri girmiştik. Benim öğrenmek istediğim bu silinme işine ne neden olmuş olabilir? Çünkü hiç bir işlem yapmadığımız bir an bir baktık sadece rehber yok.

Teşekkürler
iCloud entegresayonu yoksa geriye bir tek mail hesaplarının Kişiler entegrasyonu kalıyor. Herhangi bir mail hesabınızda Kişiler entegrasyonu var mı ?
tekrar kontrol ettim. e-mail hesabım tanımlı ama kişiler senkronizasyonu kapalı. hiç açmadık. IOS 5 de ya da uygulamardan biri bu duruma neden olduğunu düşünüyorum. Neden olan durumu araştırmamın bir sebebi de eşimin telefonuda 1 hafta önce aynı duruma düştü. durup duruken rehber silindi. o şansılıydı yedekleri vardı. ama ben uzun zamandır almamıştım. buraya yazdım ki başkalarına da bu durum olabilir. Sorunu bulabilirsek önlem alabilirz

Tekrar teşekkürler
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
14, Kasım, 2013 iPhone kategorisinde batuhanmete (23 puan) tarafından soruldu
–1 oy
2 cevap
8, Temmuz, 2014 iPhone kategorisinde msevg (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...