settingsAccountsettings
Menusettings

Iphone 4s almayı düşünüyorum ama bluetoothu fazla kullanan biriyim başka bir telefondan belge gönderebilir miyim?

0 oy
Ayrıca temel görünümler çok çabuk sıkılan biriyim anladığım kadarıyla çok fazla değişiklik yapılmıyor Iphone telefonlarında ben istediğim zaman temayı, zil sesini, duvar kağıdını değiştirebilir miyim? Müzik dinlerken kendime internet veya program olmadan playlistler hazırlayabilir miyim? Bluetoothu kullanarak bilgisayarıma resimlerimi müziklerimi atabilme imkanım var mı acaba?
26, Mart, 2013 iPhone kategorisinde bedis (5 puan) tarafından soruldu

1 cevap

+1 oy
ıphone ile temaları, zil seslerini, duvar kağıtlarını, playlistler oluşturabilirsiniz. sadece bluetooth teknolojisi ile ilgili bazı sıkıntılar var. ios kapalı bir işletim sistemi olduğundan dolayı telefonları vi işletim sistemlerini zaralı yazılım ve virüsten korumak için bluetooth üzerinden dosya alışverişine izin vermemektedir. ama bunun dışında müzik dinlemek amaçlı ses aktarımı için bluetooth kulaklıklarının bir çoğuyla entegre ve stabil çalışabiliyor. yok ben illa dosya göndermek istiyorum diyorsanız. jailbreak denen işlem sonrası da bu özelliği açabiliyorsunuz ancak telefonunuz zararlı yazılımlara ve virüslere açık hale geliyor. tavsiyem jailbreak yapmamanız. tercih size kalmış.
27, Mart, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
+1 oy
1 cevap
13, Mart, 2014 iPhone kategorisinde İsa34400 (130 puan) tarafından soruldu
...