settingsAccountsettings
Menusettings

ipad ile itunes store/app store 'a girişte problem yaşıyorum

0 oy
merhaba, yeni aldığım ipadte ayarlar-ıtunes store/app store bölümünde apple kimliği ve parolamı girdikten sonra giriş yap dedikten sonra 'bu apple kimliği daha önce ıtunes store da kullanılmadı.giriş yapmak için gözden geçire dokunun ve ardından hesap bilgilerinizi inceleyin' uyarsı veriyor. gözden geçire girince ülkenizi bölgenizi seçin diyor ileri butonuyla geçince kullanım koşulları ekranına geliyor kabul ediyorum dedikten sonra fatura bilgileri kısmında visa mastercard ve amex ten birini seçmemi zorunlu tutuyor.burdan sonra ilerleyemiyorum.

diğer şekilde app store da ücretsiz bir uygulama indirmeye girdiğimde de mevcut apple kimliği kullan  ya da yeni apple kimliği yarat seçenekleri çıkıyor mevcut apple kimliği kullan kısmından girip kullanıcı adımı ve parolamı girdikten sonra  yine ! bu apple kimliği daha önce ıtunes store da kullanılmadı uyarısını veriyor ve gözden geçir bölümüne girince yine aynı şekilde kullanım şartlarını kabul edip geçtikten sonra visa mastercard ve amex seçenekleri çıkıyor.

bilgisayardan ıtunes a bağlanmak istediğimde de aynı problemi yaşıyorum

yardımlarınızı rica ederim teşekkürler
22, Şubat, 2013 Genel kategorisinde hakanbat (240 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Başka bir e-mail adresi üzerinden denesen daha kola olur. Pc den itunes e bağlan ücretsiz uygulama indir de sonrasını zaten biliyorsun. ama başka bir e-mail adresi dene.
23, Şubat, 2013 ilkerkan (838 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
12, Kasım, 2014 iPhone kategorisinde yalesia (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
22, Aralık, 2013 App Store kategorisinde ayhanzorlu (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
11, Mart, 2014 iPad kategorisinde Yusif (3 puan) tarafından soruldu
...