settingsAccountsettings
Menusettings

Geveyli yurtdışı iphone 4 te ios 5 sorunu...

+3 oy

Merhaba Mustafa bey,

Sitenizi yakın zamanda takibe almış biri olarak bir sorunumu dile getirmek istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.Almanyadan aldığım Gevey li iphone4 sahibiyim ios5 güncellemesini yaptım sanırım ancak telefon Almanya sım kartını soruyorve telefonu kullanamıyorum.

Bu telefon şuan için nasıl active edilir veya önceki sürüm olan 4.3.5 e nasıl geri dönebilirim.

Selamlar

19, Ekim, 2011 iPhone kategorisinde hakan cengiz (450 puan) tarafından soruldu

9 Cevaplar

0 oy
Maalesef unlock konularında bilgili veya tecrübeli olmadığım için bu konuda size yardımcı olamıyorum. Gevey'i aldığınız kişiden yardım istemeniz en doğrusu.

Eski sürüme de geri dönemezsiniz.
19, Ekim, 2011 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Teşekkür ederim,
Onlarda unlock yazılımının çıkmasını beklememi tavsiye ediyorlar,ama yazılım ne zaman çıkar tarih veremiyorlar,ayrıca internetteki site forumlarında geveyle çalıştıranlar olduğunu okuyorum ama ne kadar doğrudur,güvenlidir bilemiyorum.Sizce bu yazılımın çıkma süresi eskilere istinaden ne zaman olur ?
Geveyin Riski yok Sadece Bir Kaç eksikLiği Var Ama Göze Batacağını Sanmıyorum. GeveyLe BirLikte KuLanıLan TelefonLarda ios 5 ten Sonra çaLışmıyor artık. teLin sim kİlidini Kırdırmak için BeKleyeceksin Ne kadar Olduğunu biLmiyorum.
0 oy
Geveyin Riski yok Sadece Bir Kaç eksikLiği Var Ama Göze Batacağını Sanmıyorum. GeveyLe BirLikte KuLanıLan TelefonLarda ios 5 ten Sonra çaLışmıyor artık. teLin sim kİlidini Kırdırmak için BeKleyeceksin Ne kadar Olduğunu biLmiyorum.
29, Ekim, 2011 10LiNe40 (251 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
aynı dertten bendede var telefonu getirttim 2 gün kullanamadım ne yapacağız atalım mı satalım mı ? bii yardımcı olun?
18, Aralık, 2011 samsunlu852 (200 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
bu sorun bendede var siz bir sonuca varabildiniz mi ?
6, Ocak, 2012 samsunlu852 (200 puan) tarafından cevaplandı
Ne Atın Ne Satın ArkadaşLar eLi kuLağında DiyorLar Gevey Çıkması için Ama SataLım KiLitsiz aLalım Diyorsanız 700 TL Gibi bi Rakama aLıyorLar Tercih Sizindir
+1 oy
Merhabalar Hakan Bey;

iOS5 işletim sisteminizi düşürebilirsiniz.Ama güncelleme yaptığınız için galiba cihazınız basebandı 4.11.08 e yükselmiş olacaktır.

Tabi işletim sisteminizi resmi olarak değil bazı programlar sayesinde düşürebiliyorsunuz.

Ama şunu söyleyeyim düşürdükten sonra cihazınız yine çalışmayabilir.Çünkü basebandıda düşürmeniz gerekmekte.Basebandı düşürmek imkansız-dı.Ama duyduğuma göre bir Türk arkadaşımız düşürmeyi başarmış ve kullanmaya devam etmiş.

Sizde biraz araştırma yaparsanız düşürebileceğinize inanıyorum.

Faydalı olduysam ne mutlu....

İyi akşamlar....
23, Ocak, 2012 iphonedoso (2,510 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
13, Mart, 2012 iphonedoso (2,510 puan) tarafından cevaplandı
Teşekkür ederim Kemal bey,ancak halen beklememiz gerektiğini anlıyorum.
0 oy
merhaba benimde aynı sorunum vardı.bi çok telefoncuya gittim ve telefonu güncelleyince tekrar simkilitli hale geldiğini  yeni geveyin çıkmadığını beklememi söylediler yaklaşık 6 aydır bekleyen telefonlarda varmış. ne kadar doğrudur bilmiyorum ama bi çok yerde avrupanın sim kilitlerini açmaya başladığı yazıyor.eğer telefoununuzu alalı 1 yıl olduysa ücretsiz açıyolarmış.açarlarsa geveyi beklemeden ve bir daha geveyle uğraşmadan telefonunuzu kullanabilirsiziniz diye umuyorum.dediğim gibi ne kadar doğru emin değilim ama araştırırsanz belki işinize yarayabilir.
6, Ağustos, 2012 Anonim (750 puan) tarafından cevaplandı
0 oy

Yurtdışında iPhone 4 kullanmak istiyor musunuz? Eğer öyleyse, Uzak unlcoking yöntemini kullanın. Bu taşıyıcı madde Lock ikinci iPhone'lar unlcok teh güvenli açma yöntemlerden biridir. Ben GEVEY kilidin açılması hakkında hiçbir fikrim yok. Bunu kilidini SuperUnlockCodes.com gibi online satıcılardan herhangi yukarıdaki yöntemi alabilirsiniz.

15, Ekim, 2014 iphoneturkey (660 puan) tarafından cevaplandı
0 oy
Sim kilitli cihazınız varsa iki yolunuz var. Birincisi yazılımdan iyi anlayan bir telefoncuya götürmeniz gerekiyor. Cihazınız sim kilitli olduğu için telefoncu jailbreak işlemi ile bu kilidi geçici olarak aşabilmektedir ama bu işlemden sonra güncelleme yapmamalısınız. Çünkü aynı duruma geri dönersiniz. Diğer işlem de kalıcı olarak sim kilidini kaldırma işlemidir. Bu işlem için sim kilidini koyan sim şebekesine verilecek bir dilekçe ile bu kilidi kalıcı olarak kaldırabiliyorsunuz. Bu işlemden sonra rahatlıkla güncelleme yapabiliyorsunuz. İki işlemi de İstanbul'da iseniz Eminönü Doğubank'ta yapan yerler var. Tercih sizin.
15, Ekim, 2014 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap
16, Ekim, 2011 iPhone kategorisinde borrachoperro (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
24, Ekim, 2011 iPhone kategorisinde dsigno (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap
...