settingsAccountsettings
Menusettings

Adres defterimdeki onceden kayitli olan bazi kisiler gorunmuyor. Problem nedir?

0 oy
merhaba. iphone4 kullanirken basima gelen bir olaydi. kayitli oldugunu bildigim bir arkadisimin ismini arattim fakat bulamadi. iphone search kullandim, yine ayni sekilde ismi bulamadi. mesaj yazma bolumune geldigimde adres kismina o ismi yazinca isim ve diger numaralari gorundu ve mesaj yollayabildim. iphone5 alinca bu problemin gececegini dusundum. fakat yanilmisim. bu mesaji iphone5'ten yaziyirum ve ayni sorunun devam ettigini uzulerek soyluyorum. google'da aradim fakat bu tarz bir konuya rastlamadim. yardim edebilirseniz sevinirim. sanirim turunun ilk ornegi bir problem ile karsi karsiyayiz. iyi calismalar.. Serkan.
8, Ocak, 2013 iPhone kategorisinde acemkan (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
cihazınız birden fazla rehber kaynağını çalıştırma özelliğine sahiptir. ama siz kişiler uygulaması içinde sadece bu kaynaklardan birisinin görünmesini istediyseniz diğer kaynaklardaki rehber kayıtları görüntülenmez. bunun ayarı için kişiler uygulamasına girin. sol üst köşede gruplar butonuna basın ve açılan menüde rehber kaynaklarının listesi görüntülenecek. bunların yanında tik işareti bulunmayanların üstüne basın ve tik işaretinin çıkmasını sağlayın. böylece rehberdeki bütün numaralar kişiler uygulamasında görünecektir. biraz geç bir cevap oldu ama soru çok olduğundan ancak cevap verebildik.
8, Temmuz, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
27, Haziran, 2015 Mac kategorisinde Lachin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
14, Ocak, 2013 iPhone kategorisinde murat erb (120 puan) tarafından soruldu
...