settingsAccountsettings
Menusettings

güncelleme sonrası internet paketim dayanmıyor.

0 oy
ios 6 güncellemesini yaptım fakat internetim yetmiyor. kullanım > hücresil kullanım  kısmında tıkladığında gelen ve gönderilen veriler internet açık iken sürekli artıyor. üstelik bunu tüm uygulamalar kapalı iken de denedim. interneti kapadığım zaman herhangi bir sorun yok. güncellemeyi telefon kendini resetlediği için yapmıstım. yazılımsal bir sorun olabilir mi? itunes dan geri yükleme mi yapmalıyım? yoksa servise mi göndermeliyim?
30, Kasım, 2012 iPhone kategorisinde gerçek (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

iTunes ile tekrar geri yükle yapmadan önce şunları bir deneyin:

1) Multitasking menüsünde açık olan tüm uygulamaları kapatın yani multitasking menüsünden silin.

2) Ayarlar -> Genel -> Sıfırla menüsünden "Ağ Ayarlarını Sıfırla"yın. Daha önce bağlandığınız kablosuz ağlara tekrar bağlanmanız gerekecek.

3) Son olarak http://www.iphoneturkey.com/2011/03/kitlenen-ya-da-takilan-iphone-veya-ipadin-tekrar-baslatilmasi.html adresinde paylaştığımız yöntemle cihazınızı bir kapatın açın.

30, Kasım, 2012 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
maalesef Mustafa bey herhangi bir değişiklik olmadı. Sizce geri yükle mi yapmalıyım yoksa servise mi götürmeliyim? Ve geri yükle yapınca verilerim gider mi? Teşekkürler ...
İyi akşamlar gerhangi bir cevap aldınız mı ? Ya da çözüm bulabildniz mi ? Bende aynı sorunla uğraşıyorum son zamanlarda.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
5, Aralık, 2012 iPhone kategorisinde eczelif (160 puan) tarafından soruldu
...