settingsAccountsettings
Menusettings

Telefonum 3GS 32GB kendi kendine kapanıyor.

0 oy

Merhaba arkadaşlar telefonum başlıkta görüldüğü gibi 3GS'dir. Telefon 4 5 ay önce sıvı teması gördü ama hafif derecede. Gördükten sonra ses sorunu falan oldu internette araştırdım pirinç'e koymamı önerdiler koydum düzeldi sanırım kalıcı sorunları da beraberinde getirdi. Telefon %90, %70, %40 hiç farketmeksizin kapanıyor. %90 da kapanıp ekrana sarj logosu geldiğini bile hatırlıyorum. Mecidiyeköyde bir yetkili teknik servise verdim çünkü telefonum heba olsun istemıyordum orjinal parça istiyordum. Sorun pil de dediler tamam dedim 80 tl civarı para ödedim ama aynı sorun devam etti başka bir pil daha taktılar bu sefer kendileri test etti ve bugun gidip cihazımı, paramı geri aldım. Adamın bana dediği ise Power Entegresi bozulmuş. Arkadaşlar lütfen bana kesin bi sorun ve yol gösterin 2 aydır uğraşıyorum yada sağlam sorunu kökünden çözebilecek bir teknik servis adresi verin istanbul avrupa içi her yere verebilirim ve unutmadan sim kartı taktığımda telefon daha sorunlu gözüküyor yani şuan kart takılı değil ilk bozuk pil takılı fakat tel hala kapanmadı %80'de ama büyük bir ihtimal kapanacaktır. Lütfen. (GARANTISI BITMISTIR)

8, Kasım, 2012 iPhone kategorisinde mertatabey34 (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
size tavsiyem yazılımsal bir hataya bağlı bir sorun olması ihtimaline binaen aşağıda linkini ekleyeceğim yazıdaki işlemi uygulayın ve cihazınızı fabrika ayarlarına döndürün. eğer sorun hala düzelmediyse donanım kaynaklı bir sorun olabilir. bu durumda bir servise gitmenizi tavsiye ederim. sağlam bir servis istiyorsanız yetkili distribütör olarak ülkemize apple ürünlerini getiren bilkomun yetkili servislerine gitmenizi tavsiye ederim. servislerin olduğu linki ekliyorum. biraz geç bir cevap oldu ama soru çok olduğundan ancak cevap verebildik.

http://www.iphoneturkey.com/2012/08/itunes-iphone-ipad-setup-new-yeni-sifir-kurulum.html

http://www.bilkom.com.tr/tr/destek/apple-destek/bilkom-servis-ve-destek/yetkili-servisler/
10, Temmuz, 2013 hakan214151 (77,487 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
22, Ekim, 2013 iPhone kategorisinde lilomania (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap
5, Ağustos, 2016 iPhone kategorisinde Neclanur Çıyrak (3 puan) tarafından soruldu
...