settingsAccountsettings
Menusettings

iTunes'ta oyun online mı degil mi nasıl anlayacagız ?

0 oy
Merhabalar benım sorum su sımdı pc den iTunes'a girdim oyunlara bakıyorum fakat oyun internet gerektiriyo mu yani online mı degil mi nasıl anlayacagız nerde yazıyor ?
29, Ekim, 2012 iTunes kategorisinde 3mr3d1nh0 (550 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Oyunun açıklama kısmında genelde yazar fakat çoğunda sadece ingilizce açıklama vardır. Fakat multiplayer, online, internet, vs. gibi anahtar kelimeler geçer.

Fakat sizin aradığınız bir oyunun oynanabilmesi için internet bağlantısının şart olup olmadığı ise bu tip oyunların sayısı oldukça azdır ve genelde isminde Online kelimesi geçer.

Fakat App Store'daki oyunların çoğu internetsiz yani offline oynanabilir durumdadır, fakat bazı oyunlar aynı zamanda online oynama imkanı da sunar.
29, Ekim, 2012 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Cevap için teşekkürler ama tam anlamadım.Şöyle yapsak iTunestan ss alıp gösterseniz nerde yazıyosa atsanız buraya yorum olarak olmaz mı ? Mesela Gun Bros var online diye biliyorum bi de Six Guns var bunların iTunestan ss alsanız nerede onlıne olup olmadıgnın yazdıgını. Simdiden tesekkurler :)
Akşam ekliyeceğim :)
bekliyorum sagolun :)
Gun Bros'da 3G veya Wi-Fi üzerinden multiplayer oynama imkanı da var gözüküyor : http://www.iphoneturkey.com/wp-content/uploads/2012/10/gun-bros-multiplayer.jpg Fakat Six Guns'ta böyle bir özellik göremedim. Sadece Game Center üzerinden arkadaşlarımıza challange gönderebiliyoruz, yani aynı anda karşılıklı oynayamıyoruz gibi.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...