settingsAccountsettings
Menusettings

Itunes iphone'la eşzamanlama yapmıyor

0 oy
Telefonu bağladığımda aygıtlarda buluyor herhangi bir problem yok‚ fakat bir süredir eşzamanlama yapamıyorum.. PC´de AppStore´dan satın aldığım uygulamaları telefona atmıyor‚ eşzamanla yap dediğimde yapıyor gibi gösteriyor ama olmuyor.. Önceden böyle bir sıkıntı yoktu‚ birkaç haftadır böyle oldu‚ herhangi birşeyi de değiştirmedim nedenini bulamıyorum, nasıl halledebilirim acaba? Itunes'ı silip tekrar yükledim değişmedi.
18, Ekim, 2012 iTunes kategorisinde legolas_1907 (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Kardeşim aynı sorun bende de var. Başlık açmadan önce arama yaptım başlık var mı diye, varmış. :) Yaptıklarının aynısını yaptım ama yine olmadı benimki de. iTools kullanıyorum şu an. Sana tavsiye ederim. Sorunumuz çözülene kadar onu kullan. Atamadığın uygulamalar için de iTunes'deki uygulamalara sağ tıklayıp "Windows Gezgininde Göster"i seç, uygulamayı ordan tutup iTools'daki uygulamalara at, gerisini o halledecektir.
26, Aralık, 2012 Aryildiz (420 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap
...