settingsAccountsettings
Menusettings

iPhone'u PC'me bağladığımda fotoğrafları klasörler halinde görüyorum.

0 oy
Öncelikle iyi çalışmalar,

konuda belirttiğim gibi, telefonumu USB yoluyla bilgisayarıma bağlayıp, fotoğraflara bakmak istiyorum fakat gelişi güzel rakamlardan oluşmuş 10-11 klasör oluşmuş durumda ve fotoğraflar bu klasörlerin içinde. Dolayısı ile düzensiz. Nedeni ne olabilir?

Bir diğer sorum ise fotoğraf yayını hakkında. Fotoğraf yayınını açtığım tarihten sonraki fotoğraflar otomatik olarak PC'yle senkronize oluyor fakat ben tüm fotoğraflarımın o klasörde olmasını istiyorum yani fotoğraf yayınını aktifleştirdiğim tarihten önce çekilen fotoğrafların da. Buna ne gibi bir çözüm üretebiliriz?

Şimdiden teşekkürler, tekrar iyi çalışmalar.
23, Eylül, 2012 iPhone kategorisinde demonmad (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Fotoğraflar çekildiği güne göre farklı isimler alarak klasörlenir.

 

Aynı klasör meselesine gelincede itunes e bağladığınızda ayarlardan yapabilirsiniz.
23, Eylül, 2012 unlimitedfactor (6,300 puan) tarafından cevaplandı
Fakat her gün için ayrı klasör yok. Yaklaşık üç senedir iPhone kullanıyorum, dediğinize göre şimdiye kadar 10-11 ayrı gün fotoğraf çekmiş olmam gerekirdi..
Diğer cevabınızı ise anlayamadım..
Lütfen biri biraz daha açıklayıcı bir şekilde anlatabilir mi?
iPhone'u pc'ye bağladığımda harici disk olarak gördüğüm pencereden bahsediyorum. Fotoğraflar gereksizce klasörlenmiş; bunları nasıl çıkartabilirim klasörlerden.
Hadi bu soruyu geçtim -madem bu kadar zor- nasılsa fotoğraf yayını var oradan tertemiz görüyoruz. Fakat fotoğraf yayınını yeni açtım bu sebeple açtığım günden itibaren olan fotoğraflar yayınlanıyor. Film Rulosu'ndaki tüm fotoğraflarımı (fotoğraf yayınını açtığım tarihten öncekileri de yani) fotoğraf yayınında nasıl görebilirim?
Şimdiden teşekkürler.
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,912 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...