settingsAccountsettings
Menusettings

Bilgisayardaki itunes'a indirilen free app'ler iphone baglaninca gecerli oluyor mu?

0 oy
Henuz bir iphone almamis olmama ragmen bilgisayarima itunes'u kurdum ve App-Store'dan free olan uygulamalardan cok sayida indirdim. Merak ettigim,iphone cihazimi satin aldigimda bilgisayarimdaki itunes'a tanitacagim ya,burada indirmis bulundugum free app'ler iphonumda da direkt calisacak mi yoksa ayni app'leri iphone'un kendi app-store'undan tekrar indirmem mi gerekecek??
11, Ekim, 2011 iTunes kategorisinde seko2 (180 puan) tarafından soruldu

2 Cevaplar

+1 oy
App'ları yeniden indirmenize gerek yok. Doğrudan bilgsayarınızdaki App'ları iTunes yardımı ile telefona aktarabilirsiniz.

Tabiiki herkese göre farklilik gösterebilir ama 3 yıldır iPhone kullaniyorum hiç bilgisayardan indirme ihtiyacı duymadım. Çünkü telefondan indirmek daha rahat.

Bu arada; madem böyle birşey yapıyorsunuz; Normalde ücretli olan ama kısa süreliğine ücretsiz olan uygulamalar oluyor. onları indirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Çünkü iPhone aldığınızda ücretli bir uygulamayı ücretsiz yükleyebileceksiniz.

Size şunu da belirteyim; Apple'dan bir program satın aldığınızda / indirdiğinizde, bir daha o programın bedeli ne olursa olsun isterse 1000 dolara çıksın, siz defalarca ücretsiz indirmeye devam ediyorsunuz ;)
11, Ekim, 2011 Zebedee (5,170 puan) tarafından cevaplandı
+1 oy

Merhaba,

Böyle durumlarda http://www.iphoneturkey.com/2011/01/itunes-uzerinden-uygulama-yonetimi-ve-senkronizasyonu.html bu konuyu okuyarak hareket ederseniz doğru yolla işlem yapmış olursunuz. 

11, Ekim, 2011 Discoteca (5,900 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
0 oy
1 cevap
3, Ekim, 2015 iPhone kategorisinde Erkan (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap
...