settingsAccountsettings
Menusettings

Sevgili Mustafa Tan, Dubai 4S hk.

0 oy
Hocam öncellikle selamlar,

Forumu üzün süredir takip ediyorum, gözlemlerimden olaylarla en alakalı ve en bilgili kişi siz olduğunuzu düşündüğüm için bu soruyu size soruyorum.

Vereceğiniz cevap hem kendim için faydalı olacaktır, hemde daha önce aynı başlık altında böyle bir soru sorulmadığı için diğer ilgilenen arkadaşlarada faydası olacağını düşünüyorum.

Dubai'den bir arkadaşımın getirdiği "İphone 4S 16GB - Factory Unlocked" 1350TL'ye almayı düşünüyorum.Pasaport kayıtsız ama kendi pasaportumda hakkım var, kayıt ettircem.

Öncelikle fiyat sizce nasıl, olası bi arıza durumunda garanti nasıl olacaktır ve facetime uygulaması eğer yoksa ben jailbreak yapmadan yükleyebilecek miyim?
Yada Facetime yapmadan, tango gibi programları kullanabilecek miyim?

Kısacası Telefon Dubaiden de olsa biz bunu Türkiye'den alınmış bi İphone haline getirebilir miyiz?

Vereceğiniz cevaba şimdiden teşekkürler, cevaplarınız doğrultusunda bir iphone sahibi olarak sitede paylaşımlara devam etmek ümidiyle, saygılar.
6, Mayıs, 2012 iPhone kategorisinde hkeremoglu (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
mustafa bey vermemiş cevabı ama ben vereyim. fiyatı gayet uygun güzel kendi adına kendi pasaportuna kaydettireceksen bundan daha iyisi olamaz. factory unlock ise tadından da yenmez. benim kullandığım iphone da aynı. garantisi ise türkiyede bir garanti yok. yurt dışında ab ülkelerinde 1 yıl geçerli.
24, Ağustos, 2013 ilkerkan (838 puan) tarafından cevaplandı
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
4, Nisan, 2012 iPhone kategorisinde alizet (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
19, Mayıs, 2012 iPhone kategorisinde alizet (2,630 puan) tarafından soruldu
...