settingsAccountsettings
Menusettings

Yurtdışı iPhone 4s FaceTime uygulamasi yok!!!

0 oy
Gectigimiz hafta İngiltere'den iPhone 4s aldım. Daha once iphone 4 kullaniyordum. Kayit işlemini yapıp kullanmaya başladığımda telefonda FaceTime özelliğinin olmadıgını farkettim. Yani ayarlar menüsünde, sınırlılıklar içerisinde yada telefonda başka bir yerde FaceTime ile ilgili hiçbir şey yok. Konuyu internetten araştırdığımda Apple firmasının bazı ülkelerde görüntülü görüşmenin kanunen yasak olmasından dolayı o ülkelere göndereceği telefonlardan bu özelliği kapattığını gördüm. Bu bilgi doğru mu? Doğruysa bile ben ingiltere'den aldım. Ben de bu sorun neden olabilir ve çözümü nedir? Bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim. Benim için oldukça önemli bir özellik bu.
24, Şubat, 2012 iPhone kategorisinde Archetype (120 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy
Bahsettiğiniz gibi bazı arap ülkelerinde FaceTime kapalı satılıyor. Fakat İngiltere'de böyle bir durum yok.

Siz cihazınızı İngiltere'deki bir Apple Store'dan mı aldınız ? Yoksa başka bir yerden mi?
24, Şubat, 2012 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Apple Store'dan değil de bir teknoloji mağazasından aldım. Peki bu problemi çözmenin bir yolu var mı? Neticede telefonu Türkiye'de kullanacağım. Telefona ilk kurulum yaparken ülke olarak Türkiyeyi seçiyoruz. Buraya uygun ayarları yüklemesi gerekmez mi?
çözüm yolu jailbreak aynı durum bendede olmuştu fakat şimdi çözdüm
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

İlgili sorular

+1 oy
1 cevap
15, Mart, 2014 iPhone kategorisinde duyguduygu (87 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap
...