settingsAccountsettings
Menusettings

App Store ve Kredi kartı sorunum...

0 oy
Apple ID hesabımı oluşturdum. E-posta hesabımla da bilgilerimi doğruladım. Ama iTunes'dan ücretsiz oyun indiremiyorum. Çünkü Payment Method kısmında 'None' seçeneği yok.
2, Ekim, 2011 iTunes kategorisinde bysgbs (180 puan) tarafından soruldu

1 cevap

0 oy

Açıkçası sorununuzu tam anlayamadım. Eğer Kredi Kartlı veya Kartsız Apple ID almışsanız artık en azından ücretsiz (FREE) uygulamaları indirebiliyor olmanız lazım.

Yok eğer henüz Kredi Kartsız Apple ID alamadıysanız, aşağıdaki yazıda paylaştıklarımızı aynen yaparsanız "NONE" seçeneği çıkacak ve Kredi Kartsız Apple ID alabileceksiniz.

http://www.iphoneturkey.com/2010/10/iphone-veya-ipad-uzerinden-kredi-kartsiz-apple-id-alma.html

2, Ekim, 2011 mustafatan75 (50,026 puan) tarafından cevaplandı
Üzülerek belirtmeliyim ki başka bir apple ID hesabım yok çünkü ilk kez bir apple sahibi oluyorum. Felaket acemiyim. İlginiz için çooook teşekkür ederim. Umarım bana yardımcı olabilirsiniz. :(
Zaten ben de yeni bir apple id alın diyorum eğer başka bir email adresiniz var ise. Karşılaştığınız hata mesajını google'da aratınca yüzlerce benzer sorunu yaşayan kullanıcının forumlardaki mesajları çıkıyor. Hiç birinde de bir çözüm olmamış. Genel çözüm olarak da başka bir apple id yaratın denmiş :(
Teşekkür ederim. Deneyeceğim. :)
Ondan evvel iTunes'ta mevcut hesabınızla birşeyi daha denemenizi isteyeceğim. iTunes'ta apple id'niz ile giriş yapın sonra Store menüsünden "View My Account" seçeneğine tıklayın. Açılan ekranın en altında "Reset all warnings for buying and downloading" seçeneği olacak, yanındaki "Reset" düğmesine tıklayıp tekrar bir App Store'dan uygulama indirmeyi dener misiniz?
Giriş yapamıyorum maalesef. Bana hesap bilgilerini kontrol et mesajını gösteriyor yine. iPhoneumdan denedim payment kısmında yine 'none' seçeneği yok. Visa, mastercard ve amex var. :(
“My
Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Detaylı bilgi için tıklayınız.

23,913 soru

32,025 cevap

23,916 yorum

33,224 kullanıcı

...